نوشته شده توسط : Arfi :)

بر اساس گزارشات اعلام شده از سوی شرکت خدمات ارتباطی همراه اول، این شرکت به منظور احترام و افزایش رضایتمندی کاربران، در آخرین دوشنبه هر ماه با رائه هدایای با عنوان طرح دوشنبه سوری به استقبال آنها می رود که ارائه این طرح در آخرین ماه سال نیز ادامه دارد.
دریافت بسته اینترنت تا 100 گیگ با «دوشنبه سوری» اسفندماه 98

در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سیم کارت 0912 و همچنین جهت خرید خط رند همراه اول اعتباری و دائمی این اپراتور می توانید به فروشگاه های اینترنتی همراه اول مراجعه نمائید.این شرکت جهت تسهیل خرید سیم کارت دائمی 0912، فروش اقساطی سیم کارت 0912 همراه اول را نیز برای علاقه مندان ارائه کرده است.
در همین راستا دوشنبه سوری ماه جاری از ساعت 8 تا 17روز دوشنبه 26 اسفندماه برگزار می شود. هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری بسته های اینترنت ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه (۵ صبح تا ۵ عصر) بوده که استفاده از آن در روز سه شنبه 27 اسفندماه امکانپذیر است.
همراه اولی ها می توانند جهت شرکت در این طرح فراگیر و استفاده از بسته های اینترنت رایگان یک روزه، در دوشنبه پایان هر ماه با شماره گیری #۶۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» این اپراتور بهره مند شوند.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول ,
:: بازدید از این مطلب : 27
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران، با شروع طرح بسیج ملی مدیریت مبارزه  با ویروس کرونا، شرکت خدمات ارتباطی سیم کارت همراه اول در جهت مسئولیت اجتماعی، تماس 60 هزار مراقب سلامت و بهورز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سطح کشور را به منظور آموزش، پیشگیری و مراقبت از خانوارهای ایرانی رایگان کرد.
تماس ۶۰ هزار مراقب سلامت و بهورز با خانوارهای ایرانی توسط همراه اول رایگان شد

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول می توانند از طریق فروشگاه های آنلاین خریداری نمایند.

طبق این بیانیه، به منظور ایجاد امکان دورکاری بهورزان از یک سو و نیز اعتمادسازی و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از سوی دیگر، سیم کارت همراه اول خود، بدون آشکار شدن شماره هایشان، با خانوارهای هدف به صورت رایگان تماس بگیرند. به این ترتیب به جای شماره بهورزان، کلیه تماسهای مرتبط با پیشگیری و مراقبت از بیماری کرونا با شماره مورد تائید وزارت بهداشت (سرشماره 4030) برقرار خواهد شد

بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران، با شروع طرح بسیج ملی مدیریت مبارزه  با ویروس کرونا، شرکت خدمات ارتباطی همراه اول در جهت مسئولیت اجتماعی، تماس 60 هزار مراقب سلامت و بهورز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سطح کشور را به منظور آموزش، پیشگیری و مراقبت از خانوارهای ایرانی رایگان کرد.

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول می توانند از طریق فروشگاه های آنلاین خریداری نمایند.

طبق این بیانیه، به منظور ایجاد امکان دورکاری بهورزان از یک سو و نیز اعتمادسازی و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از سوی دیگر،                                                                                                                                  همراه اول خود، بدون آشکار شدن شماره هایشان، با خانوارهای هدف به صورت رایگان تماس بگیرند. به این ترتیب به جای شماره بهورزان، کلیه تماسهای مرتبط با پیشگیری و مراقبت از بیماری کرونا با شماره مورد تائید وزارت بهداشت (سرشماره 4030) برقرار خواهد شد.

 :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , خرید سیم کارت ,
:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 24 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

با توجه به گزارش های در چند وقت اخیر (20 تیرماه 1394) شرکت خدمات ارتباطی همراه اول جهت ارتقاء سطح کیفیت سامانه مدیریت کاربران سیم کارت، خبر از امکان اختلال در بعضی خدمات های سیم کارت اعتباری و مشکلاتی در برقراری تماس و سرویس هایی مانند رومینگ بین الملل و اینترنت همراه داد. حال این شرکت اعلام نمود: در تاریخ ۲۲ تیرماه ۱۳۹۴ یعنی ۲روز بعد از انتشار این خبر ، عملیات ارتقاء سامانه مدیریت کاربران اعتباری همراه اول با موفقیت انجام شد.
ارتقاء سامانه مدیریت مشترکین سیم کارت های اعتباری همراه اول

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول می توانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت همراه اول مراجعه نمایند.

طبق گزارشی که اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ارائه کرده ، متخصصین و کارشناسان شرکت همراه اول توانستند فاز اول ارتقاء یافتن سامانه مدیریت مشترکان را که به کاربران اعتباری اختصاص داشت و یک عملیات فنی بود ، در کمترین زمان ممکن و بدون مشکل انجام دهند.

شرکت همراه اول برای کم شدن پیامدهای ناشی از این عملیات و همچنین جلب رضایت کاربران اعتباری همراه اول در هنگام اجرا شدن این عملیات ، امکاناتی را برای کاربران نظیر ارائه دادن دیتای رایگان اختصاص داده بود.

با انجام یافتن این پروژه بزرگ فناوری اطلاعات دسترسی کاربران اعتباری به تمامی سرویس ها آسان شده و از این به بعد سرویس های جدیدتر و متنوع تری به کاربران اپراتور همراه اول ارائه می شود.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , اینترنت ,
:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

بر اساس خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران، شرکت خدمات ارتباطی سیم کارت همراه اول در جهت انجام مسئولیت اجتماعی خود با اختصاص 30 میلیارد ریال در ساخت، تجهیز و بهره برداری از یک بیمارستان سیار همکاری می کند.
اپراتور همراه اول از کمک ٣٠ میلیارد ریالی برای ساخت و تجهیز بیمارستان سیار خبر داد

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول می توانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت همراه اول مراجعه نمایند.

همچنین در آستانه شیوع ویروس کرونا در بخش های مختلف کشور، شرکت ارتباطات سیار ایران جزو اولین برندهای بزرگ بود که تصمیم به برقراری شرایط دورکاری مبتنی بر سامانه های یکپارچه الکترونیکی خود به منظور حفظ سلامت كاركنان  و رفاه حال پيمانكاران و شركای تجاری خود گرفت.

کمیته HSE همراه اول با شناسايی و ارزيابی به موقع ريسكهای موجود و با هدف كاهش ميزان مواجهه،  در خصوص اقدامات پيشگيرانه از ابتلا به ویروس کرونا یکم اسفندماه تشکیل جلسه فوق العاده داد و با تعريف اقدامات عاجل عملياتی در سه حوزه مديريت تغييرات مبتنی بر  زيرساختهای فنی، ارتقای آگاهی و فرهنگ سازی، ايمن سازی محيط كار در راستای هدف تعيين شده حركت كرد.

فراهم ساختن زيرساختهای فنی به منظور حداكثرسازی دوركاری كاركنان با شرط عدم اختلال در سرويس، استقبال از همكاران با مواد ضدعفونی كننده دست، تدوين دستورالعمل ويژه كاركنان و اماكن شركت برای مقابله با شيوع كرونا، آموزش كاركنان مشاغل مرتبط با سلامتی نظير رستوران، خدمات، آبدارخانه ها، حراست، درمانگاه، تاسيسات، تامين اقلام بهداشتی و پيشگيرانه، تغییر سیستم تردد از انگشتی به کارتی یا چهره نگاری، راه اندازی کانال اطلاع رسانی مختص پرسنل همراه اول جهت جلوگیری از انتشار اخبار غیرموثق و ارائه اطلاعات به روز، شناسایی گروه های تحت ریسک نظير خانم‌های باردار، افراد بالای ٦٠ سال و بيماران صعب العلاج، بررسی وضعیت سلامت کارکنان و شرکتهای پیمانکار، معرفی كانال ارتباطی مستقيم HSE به منظور پاسخ به ابهامات كاركنان، تهیه محتوای آموزشی جهت اطلاع رسانی از طریق کانال های ارتباطی شرکت، لغو سرویس سرو غذا در رستوران، توزيع غذای كنسروی، ، فراهم ساختن امكان پذيرایی به صورت سلف سرويس، لغو ماموريت های غيرضروری، برگزاری جلسات به صورت غيرحضوری، تامين و توزيع تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک n95 و دستکش یکبار مصرف یا لاتکس، نصب مایع ضدعفونی کننده در تمامی طبقات و کنار درهای ورود و خروج، گندزدایی و ضد عفونی روزانه و هفتگی تمامی سطوح و اماكن در ساختمان ها ، افزايش زمان اقامه نماز به منظور متعادل سازی تراكم جمعيت، خرید تب سنج براي كليه مراكز پرتردد و تب سنجی تمامی کارکنان در بدو ورود به تمامی ساختمان ها وهمچنین ممانعت از حضور کارکنان پر ریسک از جمله اقدامات همراه اول برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا بوده است.
 این بیمارستان سیار با هدف ارائه خدمت در بحران ها و بلایای طبیعی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

 :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , خرید سیم کارت ,
:: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 19 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

بر اساس گزارشات اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول، در روزهای گذشته به علت ایجاد مشکل در سیستم قبض مشترکین شرکت همراه اول،برای اکثر مشترکین قبض هایی با رقم های نجومی ارسال شد که این موضوع باعث قطع یا یک طرف شدن بسیاری از سیم کارت دائمی شده بود.
کد ستاره 10 ستاره 117 مربع فقط برای افزایش اعتبار میان دوره مشترکان دائمی همراه اول است

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت ارزان 0912 و سیم کارت همراه اول اعتباری می توانید به مراکز و نمایندگی های مجاز این اپراتور مراجعه نمائید و نمسبت به خرید سیم کارت اقساطی اقدام نمائید.

همراه اول در اطلاعیه خود افزود: حساب كليه كاربران همراه اول كاملا بر خط است و اگر مشتركی به هر دليل، اضافه پرداخت داشته باشد، اين مبلغ بلافاصله بحساب بستانكاری وی منظور می‌شود و نيازی به گرفتن كد خاصی در اين خصوص نيست.

در کل پیشنهاد می‌شود کلیه مشترکین همراه اولی برای کسب اطلاعات مورد نظر خود به درگاه‌های رسمی اپراتور مراجعه کنند. 

هرچند همراه اول در فاصله بسیار کوتاهی مشکلات پیش آمده را حل و فصل کرد، اما مدتی است که در شبکه‌های اجتماعی پیامی در حال انتشار است که مشترکین جهت دریافت اضافه پرداخت قبوض خود می‌توانند کد #117*10* را شماره‌گیری نمایند.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , خرید سیم کارت ,
:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

بر اساس گزارشات اعلام شده، بعضی اپراتورهای اینترنتی در کشورمان به افزایش تعرفه صوتی اپراتورهای موبایل (همراه اول، ایرانسل، رایتل) و کاهش تعرفه اینترنت معترضند، زیرا به اعتقاد آنها این افزایش تعرفه صوت موجب می‌شود کاربران بیشتر از اینترنت خط خود استفاده کنند و دیگر نیازی به اینترنت اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی نداشته باشند. اگر این روند ادامه داشته باشد همان طور که می‌دانید موجب ورشکستگی بسیاری از شرکت‌های اینترنتی و حتی مخابرات خواهد شد.
اعتراض اپراتورهای اینترنتی به قیمت اینترنت در اپراتورهای تلفن همراه

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول،می توانید به مراکز خرید و فروش سیم کارت همراه اول مراجعه نمائید.

به دنبال این مشکلات بخش خصوصی و هم‌چنین اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی و در صدر آنها شرکت مخابرات ایران، از رگولاتوری درخواست اصلاح تعرفه را دارد تا با کاهش تعرفه‌ صوت در اپراتورهای موبایلی، حاشیه سودی که معتقدند در این بخش ایجاد می‌شود، از بین رفته و تعرفه‌های اینترنتی در موبایل واقعی شود.

محمدباقر اثنی‌عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، از جمله کسانی بود که چندی پیش به به تعرفه پایین صوت در اپراتورهای موبایل اعتراض کرده، زیرا از نظر او،  بالا بودن تعرفه‌های صوت به دامپ بازار توسط اپراتورها کمک می‌کند.

پس از این صحبت‌ها، محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن توضیح در خصوص متعادل‌سازی تعرفه اینترنت ثابت، گفت: رسیدگی به نرخ صوت و اینترنت اپراتورها وظیفه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است و در حال حاضر نامه سازمان نظام صنفی برای کاهش تعرفه صوت اپراتورها به سازمان تنظیم مقررات ارجاع داده شده است.

افزایش تعرفه‌های صوت توسط اپراتورها

دبیر سندیکای صنعت مخابرات با بیان این‌که اپراتورهایی که کارشان فقط ارایه سرویس اینترنت است، نمی‌توانند با اپراتورهای همراه رقابت کنند، اظهار کرده بود: همراه اول و ایرانسل با دقیقه‌ای 40 تا 60 تومان برای مکالمه، درآمد بالایی دارند و مردم هم عادت کردند که حتی اگر تلفن ثابت باشد، از موبایل استفاده کنند و مهم نیست چه نرخی داشته باشد. بدین ترتیب پول زیادی وارد اپراتور می‌شود و محبوبیت خودش را با بسته‌های ارزان‌قیمت اینترنتی حفظ می‌کند و با هیچ اپراتوری قابل رقابت نیست.

با وجود تمام صحبت‌ها و اعتراضات انجام شده توسط شرکت‌های اینترنتی مدتی است که اپراتورهای تلفن همراه با هدف یکسان‌سازی تعرفه‌ها، هزینه تماس‌های درون شبکه و برون شبکه را در سیم کار‌ت‌های دائمی و اعتباری خود افزایش دادند.

با توجه به صحبت‌های حسین ریاضی مدیرعامل یکی از شرکت‌های اینترنتی، اپراتورهای تلفن همراه برای جذب مشتری دامپینگ انجام می دهند، زیرا از آنجایی که اکثر مردم از موبایل استفاده میکنند بنابراین درآمد خوبی از مکالمات بدست می آورند اما با این حال پیشنهاد دیتای ارزان‌تر می‌دهند تا مشترکشان به اپراتور دیگری مهاجرت نکند.

مشکل اپراتورهای اینترنت قیمت نیست، کیفیت است

وی در ادامه گفت: در گذشته سرویس 3G، متوسط دو تا سه مگابیت پهنای باند سرعت داشته است و ADSL خانه نیز به شما هفت تا هشت مگ سرعت می‌داد، اما الان وقتی سرعت موبایل به طور متوسط 25 مگ است و سرعت خانه برروی همان شش مگ مانده، شما علاقه‌ای به سوییچ کردن روی اینترنت ثابت ندارید. بنابراین دلیل اصلی از دید ما که بررسی می‌کنیم، قیمت نیست بلکه کیفیت و کمیت سرویس است.

در پایان نیز حسین فلاج جوشقانی  رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان این‌که در حال حاضر حداکثر درآمد اپراتورها از دیتاست، از تعیین مقرراتی برای آزادسازی تعرفه‌ها خبر داد و درباره درخواست‌ اپراتورهای اینترنتی برای اصلاح تعرفه‌ صوت و آزادسازی تعرفه اینترنت اظهار کرد: ما هم متقاضی آزادسازی تعرفه هستیم، مقرراتش را آماده کردیم و این موضوع در دستور کار کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات قرار دارد. اتفاقا بخش‌های خصوصی کمی از این موضوع می‌ترسند و احساس می‌کنند اگر در آزادسازی نظارتی نباشد، شرکت‌های بزرگ‌تر با تعرفه‌های تهاجمی مشکل ایجاد کنند.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در نمایشگاه تلکام 2018 در خصوص درخواست اپراتورهای ثابت برای اصلاح تعرفه اینترنت توضیح داد: در حال حاضر 60 تا 70 درصد درآمد اپراتورها از دیتا و 30 تا 40 درصد از حوزه صوت است. اپراتورهای ثابت می‌گویند از بالا بودن تعرفه ویس برای پایین آوردن تعرفه دیتا استفاده می‌کنند و می‌توانند بازار بزرگ‌تری را بگیرند که 70 درصد بازارشان را می‌سازد. اما الان مشکل اپراتورهای ثابت بحث تعرفه نیست بلکه کیفیت است.

 :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول ,
:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 13 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

بر اساس خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران، در روزهای اخیر استفاده از اینترنت یکی از ملزومات زندگیروازنه افراد شده است. با این حال برخی از مراکز اصلی شهرهای بزرگ فاقد اینترنت هستند و مشترکین برای اتصال به شبکه اینترنت ناگزیر به استفاده از اینترنت سیم کارت خود هستند که با توجه به مشکلات موجود، راه حل مناسبی نمی باشد.مراکز خرید، شهر بازی ها، فروشگاه های زنجیره ای و هزاران مکان دیگر، محل هایی هستند که عدم وجود اینترنت پرسرعت در آنها حس می شود.
استفاده از اینترنت Wi-Fi برای کاربران همراه اول

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول می توانید به مراکز و نمایندگی های مجاز این اپراتور مراجعه نمایند.

در این طرح مشترک بعد از ثبت نام اولیه و اتصال به شبکه وایرلس ، می تواند در تمامی محل های معرفی شده بدون نیاز به ثبت نام یا وارد کردن رمز عبور ، مجدد به شبکه متصل شود. همچنین در این طرح نیازی به خرید بسته های اینترنتی مجزا نیست و کاربران می توانند با خرید بسته های 3G یا GPRS از این سرویس استفاده نمایند.

شرکت همراه اول با ارائه یک ایده قصد دارد در نقاط شلوغ و پر تردد شهرها که نیاز اتصال به شبکه اینترنت در آنها وجود دارد به مشترکان خود اینترنت پرسرعت را به صورت Wi-Fi ارائه دهد. در این طرح مشترکین سیم کارت های همراه اول می توانند با روشن کردن سیستم Wi-Fi گوشی تلفن همراه خود ، به شبکه اینترنت همراه اول که به صورت پرسرعت می باشد متصل شوند. البته این سیستم فقط برای گوشی های با قابلیت وایرلس یا Wi-Fi می باشد.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , خرید سیم کارت , فروش سیم کارت ,
:: بازدید از این مطلب : 33
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 11 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

با توجه به گزارشات اخیر شرکت خدمات ارتباطی همراه اول، به دلیل استقبال مشترکین دائمی و اعتباری خود تصمیم گرفت طرح اینترنت نامحدود شبانه خود که را تا اطلاع ثانوی تمدید نماید.در واقعه کاربران سیم کارت اعتباری و دائمی که بسته های اینترنت همراه با حجم 10 گیگبایت یا بیشتر دارند، می توانند از اینترنت نامحدود 3 تا 7 صبح استفاده نمایند.
همراه اول بسته اینترنت شبانه با حجم نامحدود خود را تمدید کرد

علاقه مندان جهت خرید خط رند همراه اول می توانند به مراکز  و نمایندگی های مجاز این اپراتور مراجعه نمایند و نسب به خرید شماره رند مورد نظر خود اقدام نمایند.

همراه اولی‌ها توجه داشته باشند که طرح اینترنت رایگان همراه اول به صورت خودکار برای کلیه مشترکینی که بسته اینترنت با حجم 10 گیگابایت یا بیشتر دارند فعال می‌شود و آنها دیگر نیازی به شماره‌گیری کد خاصی ندارند، حتی مشترکینی که از هریک از درگاه‌های فعال‌سازی مانند #1*، #10*، #100*، پیامک 8080، پیامک 10، وب‌سایت و اپلیکیشن "همراه من" و IVR اقدام به خرید بسته کنند، مشمول این طرح می شوند.

توجه داشته باشید طرح اینترنت رایگان شبانه همراه اول شامل مشترکینی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می‌کنند نمی‌شود، همچنین منظور از بسته با حجم 10 گیگابایت یا بیشتر، تنها حجم روزانه بسته، فارغ از حجم شبانه آن می‌باشد.

طرح اینترنت شبانه رایگان همراه اول برای مشترکینی که بسته‌های اینترنت آلفا+، بسته ‌ای اینترنت همراهی، بسته‌های انارستان، بسته‌های ویژه مشترکین جدید با حجم بیش از 10 گیگابایت و بسته‌های اینترنتی شبانه محدود و نامحدود 2 تا 7 صبح (با حجم بیش از 10 گیگابایت) دارنند، فعال می‌شود و مشترکین سایر بسته‌های اینترنت که مشمول این طرح نمی‌شوند، می‌توانند با شماره‌گیری کد #22*1000* از سایر بسته‌های متنوع شبانه بهره‌مند شوند.

در صورتی که بسته اینترنتی شما قبل از ساعت 3 صبح یا بین بازه 3 تا 7 صبح تمام شود و بسته رزروی نداشته باشید، ترافیک اینترنت شما با تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد. :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , اینترنت ,
:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

طبق خبرهای اعلام شده، در 24 دی ماه 1398،ظهر امروز در کمال تعجب وب سایت آپارات که یکی از شناخته شده ترین و پر بازدیدترین سامانه اشتراک گذاری ویدئو در کشورمان است از دسترس خارج شد و طی بررسی های گوناگون مشخص شد علت آن تحریم های بین المللی می باشد که هر بار یکی از وب سایت ها یا کسب و کارهای ایرانی را تحت الشعاع قرار داده می دهد.
وب سایت آپارات به دلیل تحریم های بین المللی از دسترس خارج شد

دقایقی بعد از دسترس خارج شدن آپارات محمد جواد شکوری، مدیر عامل صبا ایده (آپارات) در اکانت توییتر‏ خود اعلام کرد: "متاسفانه بدلیل اعمال تحریم‌های بین المللی از طرف شرکت ثبت کننده دامنه، آپارات بدون اطلاع قبلی، ناگهان از دسترس خارج شد. در حال انتقال به شرکت ثبت دامنه جدید هستیم، امیدواریم این فرایند بیش از یک روز زمان نبرد. کاش فقط درگیر تحریم بودیم!" 

گفتنی است شرکت خدمات دهنده دامنه اینترنتی آپارات enom است که میزبانی دامنه بسیاری از سایته‌ای ایرانی را برعهده دارد.

حتی چندی پیش مدیر سایت vpn.com از ترامپ خواست تمامی دامنه‌های اینترنتی ایرانیان را مشمول تحریم‌ها کند.

موضوع تحریم اپلیکیشن‌های ایرانی چند سال است که کسب و کارهای کشورمان را با مشکل روبرو کرده است. به عنوان مثال  در شهریور 96 بر اساس دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا، اپلیکیشن‌های Alibaba ،Tap30 ،Snap ،Hamloo ،Reyhoon  از دسترس ایرانی‌ها خارج شدند و پس از آن اسفندماه 97، اپلیکیشن‌های پرکاربرد ایرانی همچون اسنپ، آپ، هفت هشتاد، تپسی و ... در گوشی‌های اپل از دسترس خارج شدند. و از آنجایی که بسیاری از ایرانی‌ها از گوشی‌های آیفون استفاده می‌کنند، این موضوع بسیاری از کاربری‌ها را با اختلال روبرو کرد.

در واقع آپارات جز پر بازدیدترین سایت‌های ایرانی به شمار می‌رود، از همین رو تحریم و از دسترس خارج شدن آن موجب نگرانی‌های فراوانی شده است.:: موضوعات مرتبط: اخبار , ,
:: برچسب‌ها: دامنه , دامنه ملی , اینترنت , آپارات ,
:: بازدید از این مطلب : 31
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

اساس گزارشات اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،این شرکت اینترنت نسل 3 و 4 سیم کارت های تلفن همراه را به زودی وارد شبکه شرکت خدمات ارتباطی همراه اول خواهد شد. با توجه به شبکه فعال در حال حاضر که مورد استفاده است،کاربران سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول می توانند جهت مکالمه، از یکی از شبکه های مورد نظر خود استفاده نمایند. هرچند که سوئیچ کردن کاربران بین این شبکه ها حتما شبکه ها حتما شبکه را پیچیده تر می کند.
اپراتور همراه اول اولین ارائه دهنده نسل 3 و 4 اینترنت همراه در ایران

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می تواننند به مراکز خرید و فروش سیم کارت همراه اول مراجعه نمایند.

صدوقی در جواب اینکه آیا مشترکین جهت استفاده از نسل سوم و چهارم نیاز به عوض کردن سیم کارت های خود دارند یا خیر اینگونه پاسخ داد که : ما در خصوص ارتقاء به نسل سوم پیش بینی می کنیم که تعویض سیم کارت نیازی نیست اما برای استفاده از نسل چهارم (4G-LTE) تعویض سیم کارت توسط مشترکین الزامی است.

حال با توجه به این مصاحبه و صحبت های صدوقی ، مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار باید منتظر پایان دوره انحصار شرکت رایتل ماند و دید همراه اول چه برنامه هایی جهت ارائه امکانات نسل سوم و چهارم دارد. همچنین در این میان نباید شرکت ایرانسل را نادیده گرفت. چراکه رقیب اصلی همراه اول در این مورد به حساب می آید.

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار اضافه کرد : تغییر سوئیچ مشترکین میان شبکه های نسل دوم و سوم حتما شبکه را پیچیده تر از حال می کند. جهت راه اندازی و شروع به کار این سرویس ها حدود ۱۰۰نفر از کارشناسان همراه اول در خارج کشور تحت تعلیم و آموزش هستند و امید داریم با کسب تجارب مفید توسط تیم ارسالی توسط همراه اول ، بتوانیم متناسب با نیازهای کاربران به شکل خودکار ، شبکه مد نظر را به آنها اختصاص داده و سرویس های لازم را ارایه نماییم.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , اینترنت ,
:: بازدید از این مطلب : 31
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 4 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

با توجه به گزارشات اعلام شده اخیر، در 2 مهرماه 1397 تعدادی از سایت های بازسازی شده و جدید همراه اول در استان اصفهان با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محمد جواد آذری جهرمی و گروهی از مدیران همراه اول، محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی و برخی از مقامات و مدیران این استان به بهره‌برداری رسید.
توسعه شبکه همراه اول در اصفهان

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول می توانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت همراه اول مراجعه نمایند و ضمن دریافت سیم کارت مورد نظر از خدمات آن نیز بهره مند شوند.

گفتنی است علاوه بر راه‌اندازی وای فای همراه اول در ورزشگاه نقش جهان، دو سایت با تمام تکنولوژی‌های نسل دو، سه و چهار برای پوشش بهتر این ورزشگاه به بهره‌برداری رسید.

شایان ذکر است سایت‌های نوسازی شده و جدید همراه اول به منظور افزایش پوشش جاده‌ای، ریلی و روستایی در سطح 107 شهر و 151 روستای استان با اعتبار 980 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم علاوه بر این که 155 سایت نسل دو، 289 سایت نسل سه و 208 سایت نسل چهار و چهار و نیم نوسازی شدند، در ورزشگاه نقش جهان اصفهان نیز به عنوان اولین ورزشگاه در کشور، وای فای همراه اول با نام تجاری "وای فای اول"راه‌اندازی شد.

 :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت اعتباری , اینترنت , همراه اول ,
:: بازدید از این مطلب : 31
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 1 اسفند 1398 | نظرات ()